תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד - 8200 אקדמי
תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד – 8200 אקדמי
178 Google ביקורות
thelogman yt
thelogman yt
06/09/2023
הקורס מצוין אני ממליץ עזר לי מאוד להבין את עולם המחשבים עוזר להגיע לצבא מקווה שגם אני יגיע ל8200 או יחידה טכנולוגית אחרת אהבתי מאוד ממליץ
daria solomon
daria solomon
30/08/2023
הקורס מעניין עם המון מידע יעיל .אני הייתי עם המרצה אייל (eyal) ממליצה עליו מאוד. אם יהיה לכם את האפשרות להיות איתו

תפקידים טכנולוגיים בצבא

כתבות נוספות
תוכן עניינים

שירות צבאי הוא פרק זמן משמעותי שנמצא בין שתי תקופות חיים נפרדות: הראשונה, בה לומדים בבית הספר והשנייה, החיים הבוגרים. מי שמשרת בתפקידים טכנולוגיים בצבא לא צריך לחשוש ממציאת עבודה בחיים האזרחיים. עבור צעירים כאלו יש עשרות משרות רלוונטיות שממתינות להם מיד עם השחרור, ומה שנותר הוא רק לבחור איפה בא להם לעבוד.

אילו תפקידים טכנולוגיים בצבא נחשבים טובים?

שירות בתפקידים טכנולוגיים בצבא יכולים לעזור לכם למצוא עבודה טובה אחרי השחרור בזכות הניסיון התעסוקתי הפרקטי שאתם צוברים תוך כדי השירות הצבאי שלכם. בחלק הבא נפרט על המסלולים הטכנולוגיים הכי בולטים.

מסלול שחקים

מסלול מוכר ואיכותי במיוחד שמיועד לבני נוער רציניים עם מוטיבציה גבוהה. למסלול מספר תתי מסלולים אפשריים, שכוללים בין היתר מחקר ופיתוח של טכנולוגיות חדשניות, עבודה בתחום הסייבר, מתמטיקה ברמה גבוהה ועוד. בדרך כלל מתקבלים למסלול שחקים צעירים עם קב"א 54 ומעלה ודפ"ר של 70 לפחות, שעברו מיונים למסלול שחקים או חבצלות. מעבר לזה, מי שיתקבל ידרש לחתום על קבע למשך חצי שנה לפחות.

מסלול גאמא סייבר

מסלול עילית של חיל המודיעין שמציע מגוון אפשרויות לתפקידים טכנולוגיים, כולל כתיבת קוד בשפות תכנות שונות, מחקר ופיתוח, אבטחת מידע, בדיקות תוכנה, ניהול רשתות ומערכות שונות ועוד. כחלק מהעבודה השוטפת של היחידה, מי שמשרת בה יחשף לטכנולוגיות מתקדמות ביותר. 

כדי להתקבל למסלול גאמא סייבר אתם צרכים לגשת לבגרות של 5 יחידות לימוד לפחות במדעי המחשב (עדיף 10 יחידות לימוד). בנוסף, אתם חייבים דפ"ר של 60 לפחות, מה שאומר שתצטרכו להיות מאוד מרוכזים ולקבל תוצאות טובות במבחנים הפסיכוטכניים של הצו הראשון.  

כדי לשפר את הסיכויים שלכם להתקבל לתפקיד טכנולוגי משמעותי – הצטרפו להכנה של 8200 אקדמי למיונים של מגוון תפקידים טכנולוגיים בצבא.

הגיע הרגע לדאוג לעתיד שלך
רוצים להרגיש איך נראה שיעור שלנו ?

רוצים להתקבל ליחידת 8200?

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בקרוב!

דילוג לתוכן