תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד - 8200 אקדמי
תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד - 8200 אקדמי
178 Google ביקורות
thelogman yt
thelogman yt
06/09/2023
הקורס מצוין אני ממליץ עזר לי מאוד להבין את עולם המחשבים עוזר להגיע לצבא מקווה שגם אני יגיע ל8200 או יחידה טכנולוגית אחרת אהבתי מאוד ממליץ
daria solomon
daria solomon
30/08/2023
הקורס מעניין עם המון מידע יעיל .אני הייתי עם המרצה אייל (eyal) ממליצה עליו מאוד. אם יהיה לכם את האפשרות להיות איתו

מיונים למקצועות המחשב בחיל התקשוב

כתבות נוספות
תוכן עניינים

שירות צבאי בתפקיד טכנולוגי

מיונים למקצועות המחשב בחיל התקשוב יכולים להיות ארוכים ומתישים, אבל זה מאמץ ששווה להשקיע. אם אתם רוצים להגיע לתפקידים טכנולוגיים בצבא איכותיים שיהיו גם משמעותיים לביטחון המדינה וגם יעזור לכם למצוא עבודה אחרי השחרור – יכול להיות שתפקיד טכנולוגי בצה"ל זה בדיוק מה שמתאים לכם.

מיונים לאשכול מקצועות המחשב

מיון אשכול מקצועות המחשב וההגנה בסייבר של חיל התקשוב נערכים רק שלוש פעמים בשנה. למיונים אלו ניגשים אלפי מלש"בים אשר מתמיינים למגוון של תפקידים טכנולוגיים ודיגיטליים בצה"ל. אלו מיונים שנערכים בדרך שמשלבת מבחנים מקוונים (אשר נעשים מהבית) ומבחנים פרונטליים שעבורם צריך להגיע פיזית לצריפין.

לאילו תפקידים אפשר להגיע?

אין צורך בידע מוקדם במדעי המחשב כדי להגיע למיונים אלו. במהלכם, מתמיינים המתמודדים ל- 16 תפקידים שונים. בין היתר, ניתן לקבל שיבוץ לתפקיד אנליסט מידע (Data Analyst), בודק תוכנה (QA), תוכניתן, תפקידי סייבר שונים כמו חוקר ומפתח מערכות סייבר ועוד.

זימון למיונים למקצועות המחשב בחיל התקשוב

כדי לקבל זימון למיונים צריך דפ"ר 60 לפחות, ועבור חלק מהתפקידים נדרש 70. בנוסף, בגלל שמדובר בתפקידים מבוקשים מאוד, צריך לדרג את מקצועות המחשב גבוה במנילה כדי לשפר את הסיכויים לקבל זימון למיונים.

יום המיון למקצועות המחשב

אגף התקשוב וההגנה בסייבר עורך את המיונים בחודשים נובמבר, ינואר ויולי. בתחילת יום המיון תקבלו הסבר מקיף על אופן ההתנהלות של היום והתפקידים אליהם ניתן להגיע, ועבור אילו מהם ידרשו מיונים נוספים. לאחר מכן, תבחנו במבחנים שבודקים יכולת תפקוד תחת לחץ, חשיבה לוגית, כושר למידה עצמי, יכולות קוגנטיביות ועוד. 

ימי מיון יכולים להיות חוויה מלחיצה, בעיקר אם אתם לא יודעים למה לצפות. הרשמו להכנה של 8200 אקדמי, למדו מהטובים ביותר והגיעו מוכנים למיונים.

הגיע הרגע לדאוג לעתיד שלך
רוצים להרגיש איך נראה שיעור שלנו ?

רוצים להתקבל ליחידת 8200?

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בקרוב!

דילוג לתוכן