תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד - 8200 אקדמי
תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד – 8200 אקדמי
178 Google ביקורות
thelogman yt
thelogman yt
06/09/2023
הקורס מצוין אני ממליץ עזר לי מאוד להבין את עולם המחשבים עוזר להגיע לצבא מקווה שגם אני יגיע ל8200 או יחידה טכנולוגית אחרת אהבתי מאוד ממליץ
daria solomon
daria solomon
30/08/2023
הקורס מעניין עם המון מידע יעיל .אני הייתי עם המרצה אייל (eyal) ממליצה עליו מאוד. אם יהיה לכם את האפשרות להיות איתו

השפעת ההתפתחויות הטכנולוגיות על פעולות יחידה 8200

כתבות נוספות
תוכן עניינים
צילום: דובר צה"ל

יחידה 8200 היא יחידת המודיעין הגדולה בצה"ל. היא אחראית על איסוף מודיעין, שיבוש אותות, פריצה למחשבים ופעילויות אחרות בתחום הסייבר.

השפעת טכנולוגיות על איסוף המודיעין

טכנולוגיות משודרגות השפיעו עמוקות על איסוף המודיעין של יחידת 8200. הטכנולוגיות החדשות איפשרו ליחידה לאסוף נתונים בכמויות גדולות ובמהירות רבה, מכל רחבי העולם. הנתונים הללו כוללים נתוני תקשורת, נתוני אינטרנט ונתונים מתחומים אחרים.

היכולת לאסוף נתונים בכמויות גדולות ובמהירות רבה אפשרה ליחידה לקבל תמונה רחבה יותר של המתרחש בעולם. הנתונים הללו שימשו את היחידה לזהות איומים, לקבל החלטות מבוססות מודיעין ולבצע פעולות כנגד האויב.

האקינג בעידן הטכנולוגי

ההתפתחויות הטכנולוגיות השפיעו גם על האקינג. הטכנולוגיות החדשות איפשרו ליחידה לפצח מערכות מחשוב מתוחכמות. היכולת לפרוץ למחשבים אפשרה ליחידה לגשת למידע רגיש, כגון מידע מודיעיני, מידע פיננסי ומידע אישי.

הנתונים הללו שימשו את היחידה להשיג יתרון מבצעי על האויב – לזהות את חולשות האויב, לקבל החלטות מבוססות מודיעין ולבצע פעולות כנגדו.

פעולות סייבר

הטכנולוגיות החדשות איפשרו ליחידה לבצע פעולות סייבר מורכבות, כגון הפצת וירוסים, פריצה למערכות מחשוב ושיבוש פעילות מערכות מחשוב.

פעולות הסייבר של היחידה (כולל יחידת גאמא סייבר) משמשות להשגת יתרון מבצעי- שיבוש פעילות האויב, הוצאה מכלל פעולה של מערכות מחשוב של האויב וגרימת נזק כלכלי.

סיכום

ההתפתחויות הטכנולוגיות השפיעו עמוקות על פעולות יחידת 8200. הטכנולוגיות החדשות איפשרו ליחידה לאסוף נתונים בכמויות גדולות ובמהירות רבה, לפצח מערכות מחשוב מתוחכמות ולבצע פעולות סייבר מורכבות. היכולות הללו אפשרו ליחידה להשיג יתרון מבצעי על האויב ולהגן על בטחונה של מדינת ישראל.

הגיע הרגע לדאוג לעתיד שלך
רוצים להרגיש איך נראה שיעור שלנו ?

רוצים להתקבל ליחידת 8200?

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בקרוב!

דילוג לתוכן