תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד - 8200 אקדמי
תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד – 8200 אקדמי
178 Google ביקורות
thelogman yt
thelogman yt
06/09/2023
הקורס מצוין אני ממליץ עזר לי מאוד להבין את עולם המחשבים עוזר להגיע לצבא מקווה שגם אני יגיע ל8200 או יחידה טכנולוגית אחרת אהבתי מאוד ממליץ
daria solomon
daria solomon
30/08/2023
הקורס מעניין עם המון מידע יעיל .אני הייתי עם המרצה אייל (eyal) ממליצה עליו מאוד. אם יהיה לכם את האפשרות להיות איתו

איך להפוך למומחה סייבר בצה"ל?

כתבות נוספות
תוכן עניינים
צילום: דובר צה"ל

מסלול שחקים הוא מסלול איתור והכשרה של מועמדים לתפקידים טכנולוגיים ביחידת 8200. המסלול נמשך כ-32 חודשים והוא כולל הכשרה צבאית, הכשרה טכנולוגית והכשרה ביטחונית.

תנאי הסף לקבלה למסלול שחקים
  • דפ"ר מעל 80
  • קב"א 53-54
  • פרופיל 25 ומעלה
התחלת המסלול

המסלול מתחיל במבדק מיון קצר, במהלכו נבחנים המועמדים על ידי צוות מיון מקצועי. לאחר המבדק, המועמדים המתאימים עוברים קורס הכשרה ראשוני, במהלכו הם לומדים על יסודות הטכנולוגיה, האבטחה והמודיעין. לאחר הקורס הראשוני, המועמדים מתמחים באחד מהתפקידים הטכנולוגיים ביחידה, כגון:

  • פיתוח תוכנה
  • אבטחת מידע
  • ניתוח מידע
  • סייבר (כולל גאמ"א סייבר)
  • מודיעין אותות

במהלך המסלול

במהלך המסלול, המועמדים נדרשים לעבור הכשרה צבאית, הכשרה טכנולוגית והכשרה ביטחונית. ההכשרה הצבאית כוללת לימודי עברית, היסטוריה, מנהיגות וכושר גופני. ההכשרה הטכנולוגית כוללת לימודי מתמטיקה, פיזיקה, מדעי המחשב וכדומה. ההכשרה הביטחונית כוללת לימודי מודיעין, ביטחון אישי וכו'.

סיום המסלול

בסיום המסלול, המועמדים מקבלים דרגת סמל ומשובצים בתפקידים טכנולוגיים ביחידה. המועמדים שסיימו את המסלול בהצלחה זוכים להכשרה מקצועית ברמה גבוהה יותר, תנאי שכר גבוהים ואפשרויות קידום רבות.

מסלול שחקים הוא מסלול מאתגר ומעניין, המאפשר לתרום לביטחון ישראל ולקבל הכשרה מקצועית מעולה. אם אתם בעלי דפ"ר וקב"א גבוהים, פרופיל 25 ומעלה ואתם מעוניינים לשרת ביחידה טכנולוגית בצה"ל, מסלול שחקים הוא אחד מהמסלולים שיכולים להתאים עבורכם!

הגיע הרגע לדאוג לעתיד שלך
רוצים להרגיש איך נראה שיעור שלנו ?

רוצים להתקבל ליחידת 8200?

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בקרוב!

דילוג לתוכן