תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד - 8200 אקדמי
תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד – 8200 אקדמי
178 Google ביקורות
thelogman yt
thelogman yt
06/09/2023
הקורס מצוין אני ממליץ עזר לי מאוד להבין את עולם המחשבים עוזר להגיע לצבא מקווה שגם אני יגיע ל8200 או יחידה טכנולוגית אחרת אהבתי מאוד ממליץ
daria solomon
daria solomon
30/08/2023
הקורס מעניין עם המון מידע יעיל .אני הייתי עם המרצה אייל (eyal) ממליצה עליו מאוד. אם יהיה לכם את האפשרות להיות איתו

שיתוף פעולה בין 8200 אקדמי לבין החברה למתנ"סים

כתבות נוספות
תוכן עניינים
צילום: דובר צה"ל

בעולם שבו ההתקדמות הטכנולוגית משחקת תפקיד הולך וגובר בחיינו, חיוני ואף הכרחי לעשות הכל על מנת להיות חלק מההתקדמות הזו. 8200 אקדמי, ארגון מוביל בחינוך טכנולוגי, גאה להכריז על שיתוף הפעולה עם החברה למתנ"סים, במטרה להביא חדשנות, ידע והזדמנות למרכזים קהילתיים ברחבי הארץ. אז אם 8200 זה החלום שלכם? זה לגמרי המקום בשבילכם!

חשיבותם של מרכזים קהילתיים:

מרכזים קהילתיים משמשים כמוקדים חיוניים שבהם אנשים מכל תחומי החיים יכולים להתאסף, להתחבר ולעסוק בפעילויות המשפרות צמיחה אישית ולכידות חברתית. הם מספקים מרחב בטוח ליחידים ללמוד, לחלוק חוויות, לפתח מיומנויות ולטפח תחושת שייכות. מרכזים אלה ממלאים תפקיד חשוב מאין כמותו בקידום פיתוח הקהילה.

על שיתוף הפעולה 8200 אקדמי והחברה למתנ"סים:

השותפות בין 8200 אקדמי והחברה למתנ"סים היא ברית חזקה שמטרתה לחולל מהפכה בדרך שבה מתנ"סים ניגשים לחינוך וחדשנות טכנולוגית. על ידי שילוב תוכנית הלימודים המתקדמת של 8200 אקדמי והרשת הענפה של החברה למתנ"סים, שיתוף הפעולה הזה שואף לספק למרכזים הקהילתיים הזדמנויות חסרות תקדים לצמיחה והתפתחות.

על קורס ההכנה ליחידת 8200:

במסגרת יוזמה זו, 8200 אקדמי תציע קורס הכנה ל-8200 מקיף המיועד במיוחד לחברי המתנ"סים. אנו נכין את בני הנוער לשירות טכנולוגי מעניין מאין כמותו, יעיל ומבטיח. כידוע לכולם, המיונים ל-8200 וליחידות הטכנולוגיות בכלל, הינם קשים, מסורבלים ודורשים הכנה מוקדמת על מנת להגיע מוכנים ככל האפשר! כך שאנחנו נכין אותם בצורה הטובה ביותר. מיותר לציין, שכלל מרצי החברה הינם בוגרי 8200 אשר עברו את המיונים, יודעים את החומר בצורה הטובה ביותר, והכי חשוב- יודעים להעביר את החומר בצורה המעניינת ביותר.

קידום עתיד בהיר יותר:

על ידי השקעה בחינוך הטכנולוגי של חברי המתנ"סים, החברה למתנ"סים, בשיתוף עם 8200 אקדמי, עושה צעדים משמעותיים לקראת יצירת עתיד מזהיר יותר לקהילות ברחבי הארץ. שיתוף הפעולה הזה צפוי למנף את הפוטנציאל לרמה המקסימלית בכדי להניע שינוי חיובי, להניע צמיחה כלכלית ולטפח תחושת קהילה טכנולוגית וחזקה יותר.

ולסיכום, באמצעות שיתוף הפעולה בין 8200 אקדמי והחברה למתנ"סים, מתפתח עידן חדש של חינוך והעצמה טכנולוגית. יוזמה זו שואפת להכין את בני הנוער למיונים הטכנולוגיים של צה"ל בצורה הטובה ביותר ולסלול את הדרך לעתיד מכיל ומשגשג יותר. יחד, בואו נאמץ את כוחה של הטכנולוגיה ונניע את הקהילות שלנו לעבר גדולות.

הגיע הרגע לדאוג לעתיד שלך
רוצים להרגיש איך נראה שיעור שלנו ?

רוצים להתקבל ליחידת 8200?

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בקרוב!

דילוג לתוכן