תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד - 8200 אקדמי
תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד – 8200 אקדמי
178 Google ביקורות
thelogman yt
thelogman yt
06/09/2023
הקורס מצוין אני ממליץ עזר לי מאוד להבין את עולם המחשבים עוזר להגיע לצבא מקווה שגם אני יגיע ל8200 או יחידה טכנולוגית אחרת אהבתי מאוד ממליץ
daria solomon
daria solomon
30/08/2023
הקורס מעניין עם המון מידע יעיל .אני הייתי עם המרצה אייל (eyal) ממליצה עליו מאוד. אם יהיה לכם את האפשרות להיות איתו

תנאי קבלה (איך מתקבלים ליחידה 81)?

כתבות נוספות
תוכן עניינים

בזכות השם הטוב שקיבלו יחידות טכנולוגיות בצבא, צעירים רבים שואפים להתקבל ולשרת בהן. השירות המעניין והקלות שבה מוצאים עבודה טובה אחרי השחרור מעניינים מלש"בים רבים. עם זאת, רבים מהם חשים חוסר ודאות לגבי המיונים לתפקידים והמסלולים השונים. אם גם אתם רוצים ללמוד עוד על מבחני קבלה ודרישות ל-8200, המשיכו לקרוא. 

רקע על יחידה 81

זוהי יחידה צבאית סודית ולכן המידע שיש עליה מוגבל, אבל נשתדל להציג רקע כללי. קודם כל, זו יחידה טכנולוגית של חיל המודיעין שעוסקת בין היתר בתוכנה, חומרה, מכניקה וסייבר. ביחידה 81 משרתים בעלי מקצוע מומחים בעלי יכולת חשיבה חדה וחדשנית. זו אחת מהיחידות הטכנולוגיות של מערך המבצעים המיוחדים שמי ששירת בהן הופך להיות מבוקש מאוד בעולם ההייטק. 

איך מתקבלים ליחידה 81?

קודם כל, אתם חייבים ציונים גבוהים בבית הספר, כולל בגרות ברמה של חמש יחידות לימוד לפחות במקצועות ריאליים ומדעיים כמו מתמטיקה, פיזיקה ומדעי המחשב. בנוסף, תצטרכו לקבל ציונים טובים במבחני הצו הראשון כי התפקידים דורשים ציון דפ"ר של 60-70 מינימום (יש כאלו שיותר).

אם תעמדו בדרישות בסיסיות אלו, תקבלו זימון למיוני המשך בהם תצטרכו להשלים משימות ולענות על שאלות במבחנים שנועדו כדי לבדוק את ההתאמה שלכם לתפקידים ומסלולים שונים.

איך עומדים בתנאי קבלה ליחידה 81?

כמו שהסברנו, כדי להגיע למיונים עבור יחידה 81 תצטרכו לעמוד בהצלחה בכל שלבי המיונים הקודמים לחיל המודיעין. בשביל להגיע למיונים אלו מוכנים, כדאי להצטרף לתוכנית הכנה למיוני גאמא סייבר שלנו. הקמנו את 8200 אקדמי כדי לעזור למי שרוצה להשתלב בתפקיד טכנולוגי משמעותי בצבא. אנחנו מציעים את הכלים הטובים ביותר כדי לרכוש את המיומנויות הנדרשות, להצליח במיונים ולהגיע לתפקיד המתאים ביותר עבורכם. 

הגיע הרגע לדאוג לעתיד שלך
רוצים להרגיש איך נראה שיעור שלנו ?

רוצים להתקבל ליחידת 8200?

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בקרוב!

דילוג לתוכן