תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד - 8200 אקדמי
תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד – 8200 אקדמי
178 Google ביקורות
thelogman yt
thelogman yt
06/09/2023
הקורס מצוין אני ממליץ עזר לי מאוד להבין את עולם המחשבים עוזר להגיע לצבא מקווה שגם אני יגיע ל8200 או יחידה טכנולוגית אחרת אהבתי מאוד ממליץ
daria solomon
daria solomon
30/08/2023
הקורס מעניין עם המון מידע יעיל .אני הייתי עם המרצה אייל (eyal) ממליצה עליו מאוד. אם יהיה לכם את האפשרות להיות איתו

מהצו הראשון,  ליחידות הטכנולוגיה!

החבילה שלנו מכילה את כל הרכיבים הדרושים
להצלחה בצו הראשון, תרגולי הדפ"ר ויום המא"ה

הדרך הטובה ביותר אל יחידות הסייבר המובחרת בצה"ל!

ערכת הצו הראשון של 8200 אקדמי נועדה כדי להוביל אתכם ליחידות המובחרות בצה"ל!
הקורס מכיל סרטוני לימוד ותרגול של שיטות מתקדמות ומיוחדות שבנינו על מנת שהתלמידים יגיעו כמה שיותר מוכנים ליום הצו הראשון ומבחני הדפ"ר.

יתרון בוהק הוא שההכשרה נבנתה על ידי יוצאי היחידה שסיימו את השירות הצבאי שלהם ביחידה הטכנולוגית המובחרת 8200, ובכך הם יודעים להביא אתכם בדיוק לנקודת ההצלחה, בדרך הטובה ביותר אל היחידה המובחרת בצה"ל! ההכשרה מכילה את כל השלבים והאלמנטים שתבחנו בהם בצו הראשון – יום המא״ה, הראיונות ושאלון הדפ״ר. בתיאום עם הרפורמות והשינויים במבניות שלבי המיון, אנחנו התאמנו את שההכשרה שלנו כך שתכין אתכם באופן הטוב ביותר.

למה חשוב להגיע
מוכנים לימים האלה?

אם אתם פה, סימן שאתם רוצים להגיע ליחידות הטכנולוגיה המובחרות – כמו רוב התלמידים שלנו, שהיום נמצאים בטופ של צה"ל, בשביל לכבוש פסגות צריך להתכונן, ואיתנו אתם מקבלים את הטוב ביותר!. ההכשרה השלמה המכילה את כל מה שאתם צריכים בצורה פרקטית ו-תוכננה במיוחד עבורכם על ידי יוצאי 8200 בכבודם ובעצמם! יש לכם הזדמנות חד פעמית שווה שלא תחזור על עצמה ללמוד מהטובים ביותר ולהתקבל ליחידות המובחרות ביותר של צה”ל

הטוב ביותר עבור
ההצלחה שלכם

הקורס היחיד המכין באופן המקיף באופן מלא את כל הנושאים המופיעים בצו הראשון וביום המא"ה

הקורס מכיל שיטות מתקדמות ומיוחדות להצלחה במיונים

ההכשרה מכילה את כל השלבים והאלמנטים שתבחנו עליהם בפועל

חשוב לנו שתגיעו לצו ראשון הכי מוכנים שיש ותמצו את מלוא הפוטנציאל שלכם ביום המיוחד הזה. לכן הכנו לכם את מערך הלמידה הכי מקיף, מקצועי וממוקד שעובר ומסביר את כל התחנות, הראיונות האישיים והכלים שיהפכו אתכם לגרסה הטובה ביותר של עצמכם. אז אם גם לכם חשוב העתיד שלכם, אנחנו כאן לתת לכם את בדיוק את מה שאתם צריכים על מנת לעבור את הצו הראשון על הצד הטוב ביותר.

למי שלא מכיר הדפ"ר הוא אחד המדדים החשובים ביותר בתהליך הגיוס שלכם לצה"ל, והוא קובע את עתידכם המקצועי וההכשרות שתעברו במהלך השירות הצבאי שלכם. הדפ"ר משוקלל מסדרת מבחנים פסיכוטכניים שנערכים בצו הראשון ובניהם מבחנים במגוון רחב של נושאים: אנלוגיה צורנית ומילולית, כללים ופקודות, השוואת תווים, הבנת הנקרא והוראות, חשיבה כמותית, סימולציות מקצה לקצה.

יום המא"ה הוא ראשי התיבות של – מיון, איתור והתאמה. יום המא"ה הוא יום בו מתבצע אפיון מקצועי המיועד לכלל המלשב"ים שיש להם פרופיל 45 ומעלה. מטרתו העיקרית של יום המא"ה היא לסווג את היכולות והכישורים שעשויים להיות משמעותיים לשירותכם הצבאי. הציונים שהתקבלו ביום המא"ה יחד עם שקלול נתוני הצו הראשון שלכם, יקבעו מה יהיו התפקידים שתקבלו בשאלון העדפות ליחידות השונות.

כל החניכים מקבלים גישה לעולם הטכנולוגי! תקבלו גישה לכלל הסרטונים שלנו בתחומי הפיתוח והסייבר תוך הדרכה על ידי כלל המדריכים בקורס של 8200 אקדמי.

החלקים שירכיבו לכם
את הפאזל בדרך ליחידה

מתחילים את שלבי המיון ליחידת 8200!

מה אתם מקבלים?

ליווי מלא בסרטונים המסבירים באופן מפורט על כל האלמנטים ביום המיוחד הזה + הסבר על כלל התחנות, הראיונות האישיים וטיפים שיהפכו אתכם לגרסה הטובה ביותר של עצמכם!

חלק 1

הכנה לצו ראשון
סדרת סרטונים מפורטים המכילה הסבר על כל מרכיבי הצו הראשון ותרגולים על אמת כדי לוודא את המוכנות שלכם לקראת המיונים ליחידות הטכנולוגיה.

חלק 2

הכנה לתרגולי הדפ״ר
הערכה מכילה מעל ל-1000 תרגילים לכלל התחנות ביום המא״ה וכן למבחני הדפ״ר לפי נושאים שונים. ההכנה מכילה סרטון / סדרת סרטונים אשר מפרטים על הנושא, וכן סיכום ותרגול עבור כל נושא עם שיטות, טיפים והסברים מקיפים.

חלק 3

הכנה ליום ה-100
ליום המא"ה אתם מגיעים ב-100% עם מדריך מפורט על כל חלק ביום המא״ה: מהו יום המא"ה? היכן הוא מתקיים? כל התלמידים יקבלו הסברים ויעברו הדרכה על כל התחנות כולל מוכנות עם דגשים ספציפיים אשר יובילו אתכם ליום מנצח ויעלו באופן משמעותי את סיכויי ההצלחה שלכם להתקבל ליחידות הטכנולוגיה וסייבר המובחרות של צה"ל!

חלק 4

מתנה!
חושבים שסיימנו? זה עדיין לא הכל! יש לנו מתנה סופר משמעותית במיוחד עבורכם! בנוסף להכנה מדויקת ואיכותית אתם מקבלים בחינם גישה לכלל הסרטונים שלנו בתחומי הפיתוח והסייבר שיתנו ערך מוסף לתלמידים שרוצים להגיע ליחידה טכנולוגית בעתיד!

רגע, בנוסף להכל תקבלו טעימה קטנה מהקורס המלא
אשר מכין לכל המיונים הטכנולוגיים של צה״ל!

ברוכים הבאים ל-8200 אקדמי

8200 אקדמי הוקמה מתוך תחושת שליחות לתת לבני נוער במדינת ישראל הזדמנות חד פעמית שווה שלא תחזור על עצמה להתקבל ליחידות המובחרות ביותר של צה”ל בין אם יחידות לוחמה או יחידות הטכנולוגיה. צה”ל הוא גוף גדול ומורכב, ופעמים רבות מוצאים עצמם בני נוער נאבדים בתוכו ולא מממשים את הפוטנציאל שלהם.

8200 אדמי מסייעת לכם בלמידה ותרגול אמיתי ואפקטיבי כל הדרך להצלחה להתקבל ליחידות המובחרות של צה"ל!

התלמידים שלנו מספרים
תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד - 8200 אקדמי
תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד - 8200 אקדמי
178 Google ביקורות
thelogman yt
thelogman yt
06/09/2023
הקורס מצוין אני ממליץ עזר לי מאוד להבין את עולם המחשבים עוזר להגיע לצבא מקווה שגם אני יגיע ל8200 או יחידה טכנולוגית אחרת אהבתי מאוד ממליץ
daria solomon
daria solomon
30/08/2023
הקורס מעניין עם המון מידע יעיל .אני הייתי עם המרצה אייל (eyal) ממליצה עליו מאוד. אם יהיה לכם את האפשרות להיות איתו
עוד לא בטוחים לגבי העתיד שלכם?
תשאירו פרטים ליועצי הלימודים שלנו

רוצים להתקבל ליחידת 8200?

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בקרוב!

דילוג לתוכן