תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד - 8200 אקדמי
תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד – 8200 אקדמי
178 Google ביקורות
thelogman yt
thelogman yt
06/09/2023
הקורס מצוין אני ממליץ עזר לי מאוד להבין את עולם המחשבים עוזר להגיע לצבא מקווה שגם אני יגיע ל8200 או יחידה טכנולוגית אחרת אהבתי מאוד ממליץ
daria solomon
daria solomon
30/08/2023
הקורס מעניין עם המון מידע יעיל .אני הייתי עם המרצה אייל (eyal) ממליצה עליו מאוד. אם יהיה לכם את האפשרות להיות איתו

8200 אקדמי - מי אנחנו?

סוד הקסם של 8200

כן! יש סוד ויש קסם. סוד הכח, וקסם הידע שמעניק לכם כח ושם אתכם בנקודה עליונה. שוק ההייטק מוצף באנשים מוכשרים. וכן, יכול להיות שאתם קצת יותר. מה שבטוח, הקורס שלנו מעניק את כל הכלים להיות הכי טובים.

ההכשרה של "8200 אקדמי" תאפשר לכם/ן להגיע מוכנים למיונים. ומעבר לכך, אתם לומדים מהטובים ביותר ככה שאתם תיכנסו לעולם הטכנולוגי על הצד הטוב ביותר.

על המיונים וחשיבותם
המיונים לגאמא כוללים מספר שלבים:

הצוות שלנו מורכב כולו מבוגרי יחידת 8200. כשסיימנו את השירות הצבאי, לא לקח הרבה זמן עד ששוק העבודה נפתח בפנינו. אחרי שהתקדמנו והתפתחנו מקצועית, הבנו את משמעות פתיחת הדלתות שזכינו לו בעקבות שירותנו הצבאי. לכן, החלטנו להרים את הכפפה, לבנות ולפתח קורס ייחודי של הכנה למיונים ליחידות הטכנולוגיות ובפרט ליחידה היוקרתית 8200.

הקורס שלנו מבוסס ומותאם למבחנים ולמיונים של היחידות כיום ומתחלק ל5 נושאים מרכזיים: מבוא למחשבים, תכנות, רשתות, ווב האקינג ומחקר, כשהמדריכים שלנו הם המוכשרים והמנוסים ביותר בנושאים אלו. 

כיום, אנו בעלי חברת פתרונות וייעוץ טכנולוגי, אשר נותנים שירותים למגוון רחב של חברות סטארט-אפ מצליחות. היום, מהמקום בו התקדמנו מקצועית ולמדנו את השוק ואת יתרונות השירות הצבאי בעבורנו, אנו שמחים להציע לכם את ההזדמנות הזו ולהכין אתכם בצורה הטובה ביותר ליחידות הטכנולוגיות הצבאיות.

הקורס שלנו הינו הקורס היחידי בארץ שמכשיר ומעניק כלים שיכינו אתכם/ן בצורה הטובה ביותר בעבור כל שלבי המיונים לקורס, בקורס תהיה הזדמנות ללמוד את שפות התכנות הרלוונטיות, חשיבה מחוץ לקופסא, התמודדות עם מצבי לחץ ועוד

כלל מדריכי הקורס הם בוגרי 8200 שהתברגו היום בתעשיות הייטק והסטארט-אפים בארץ ובחו"ל.

הזדמנות אחת
לקבוע איך השירות הצבאי שלך יראה

לפעמים בחיים אפשר להשיג הזדמנות שנייה, בין אם זה בגרות, פסיכומטרי או אפילו עבודה. במקרה של השירות הצבאי, הסיפור הוא שונה. 

בעולמנו, אפשר להשלים בגרויות, להבחן שוב ושוב בפסיכומטרי ולקבל הזדמנויות רבות ומגוונות לתקן את הטעויות שלנו. אבל בגיוס לצבא, כל שלב במיונים הוא משמעותי, חד פעמי ויכול לשנות ולהפוך לחלוטין את חייכם.

הגעה ללא הכנה מראש, חוסר השקעה או אפילו סתם יום חסר מצב רוח יכול להשפיע על שירות צבאי שלם ועתידכם.

3 שנות שירות הם חלק קטן מהדרך בה אתם סוללים את המשך חייכם, אל תוותרו על ההזדמנות היחידה.

מחכים לשמוע ממכם/ן!
הגיע הרגע לדאוג לעתיד שלך
רוצים להרגיש איך נראה שיעור שלנו ?

רוצים להתקבל ליחידת 8200?

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בקרוב!

דילוג לתוכן