תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד - 8200 אקדמי
תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד - 8200 אקדמי
178 Google ביקורות
thelogman yt
thelogman yt
06/09/2023
הקורס מצוין אני ממליץ עזר לי מאוד להבין את עולם המחשבים עוזר להגיע לצבא מקווה שגם אני יגיע ל8200 או יחידה טכנולוגית אחרת אהבתי מאוד ממליץ
daria solomon
daria solomon
30/08/2023
הקורס מעניין עם המון מידע יעיל .אני הייתי עם המרצה אייל (eyal) ממליצה עליו מאוד. אם יהיה לכם את האפשרות להיות איתו

בואו להכיר את סגל המרצים!

דוד שוסטרמן

בוגר יחידת 8200 ומילואימניק פעיל ביחידה, הוא מנכ"ל חברת הסטארטפ Alfabet ויזם סדרתי. הוא מייסד חברת 8200 Architects, חברת הייעוץ הגדולה בישראל ליוצאי יחידת 8200 ויחידות טכנולוגיות אחרות
דוד שוסטרמן, בוגר יחידת 8200 ומילואימניק פעיל ביחידה, הוא מנכ"ל אלפאבט ויזם סדרתי. הוא מייסד חברת 8200 Architects, חברת הייעוץ הגדולה בישראל ליוצאי יחידת 8200 ויחידות טכנולוגיות אחרות. שוסטרמן מציג שילוב ייחודי של ידע וניסיון מהשירות הצבאי לצד יכולות ניהול ויזמות מרשימות, מה שמציב אותו כאחד המובילים בתחום הטכנולוגיה והייעוץ בישראל.

דור רובין

הוא רס"ן במילואים ביחידת 8200 ועתודאי לשעבר. הוא ראש קבוצת פיתוח תוכנה בעל ניסיון של 10 שנים בתחום.
דור רובין, אחד המרצים ב-8200 אקדמי, הוא רס"ן במילואים ביחידת 8200 ועתודאי לשעבר. הוא ראש קבוצת פיתוח תוכנה בעל ניסיון של 10 שנים בתחום. רובין מביא עמו ידע מעמיק וניסיון עשיר הן מהשירות הצבאי והן מהעבודה המקצועית בתחום התוכנה, מה שהופך אותו לדמות מפתח בהדרכה והכשרת הדור הבא של המומחים הטכנולוגיים בישראל.

צביקה פרלמוטר

צביקה פרלמוטר, בוגר יחידת 8200 ומפקד הכשרות חיילים ביחידה, הוא פעיל במילואים ביחידה וכיום משמש כ-CTO של סטארטאפ מצליח מאוד בתחום הרפואה, שגייס 6 מיליון דולר.
צביקה פרלמוטר, בוגר יחידת 8200 ומפקד הכשרות חיילים ביחידה, הוא פעיל במילואים ביחידה וכיום משמש כ-CTO של סטארטאפ מצליח מאוד בתחום הרפואה, שגייס 6 מיליון דולר. פרלמוטר מביא עמו ניסיון עשיר בהכשרת חיילים ובניהול טכנולוגי, מה שמאפשר לו להוביל את הסטארטאפ להישגים מרשימים ולהוות דמות מפתח בתעשיית הרפואה הטכנולוגית.

יאיר גור אריה

יאיר גור אריה, בוגר יחידת 8200, הוא בעל ניסיון של 12 שנים בעולמות הפיתוח תוכנה והסייבר. הוא מרצה לשעבר בתוכנית מגשימים, ומביא עמו ידע מעמיק וניסיון רב בתחום הטכנולוגי והאבטחה.
יאיר גור אריה, בוגר יחידת 8200, הוא בעל ניסיון של 12 שנים בעולמות הפיתוח תוכנה והסייבר. הוא מרצה לשעבר בתוכנית מגשימים, ומביא עמו ידע מעמיק וניסיון רב בתחום הטכנולוגי והאבטחה. שילוב זה מאפשר לו להוות דמות משמעותית בתחום ההדרכה וההכשרה של הדור הבא של המומחים הטכנולוגיים בישראל.

אייל אנגל

אייל אנגל, בוגר יחידת 8200, עובד כיום כמפתח תוכנה בחברת הסייבר הגדולה בעולם - Palo Alto Networks
אייל אנגל, בוגר יחידת 8200, עובד כיום כמפתח תוכנה בחברת הסייבר הגדולה בעולם - Palo Alto Networks. אנגל מביא עמו ניסיון וידע מהשירות הצבאי המתקדם ביחידה היוקרתית, ומשלב אותם בעבודתו בחברה המובילה בתחום הסייבר. תרומתו משקפת את היכולות והמקצועיות הגבוהות שהוא רכש במהלך השנים, המאפשרות לו להצטיין בסביבת העבודה המתקדמת של Palo Alto Networks.

סער ליטמנוביץ'

סער ליטמנוביץ, בוגר יחידת 8200, שימש כמפקד קורסים ביחידה והוא בוגר קורס ממ"ס. כיום הוא משמש כמייסד וכ-CTO בסטארטאפ שהצליח לגייס לאחרונה כמה מיליוני דולרים.
סער ליטמנוביץ, בוגר יחידת 8200, שימש כמפקד קורסים ביחידה והוא בוגר קורס ממ"ס. כיום הוא משמש כמייסד וכ-CTO בסטארטאפ שהצליח לגייס לאחרונה כמה מיליוני דולרים. ליטמנוביץ מביא עמו שילוב ייחודי של ניסיון פיקודי, ידע טכנולוגי מעמיק וניסיון ביזמות, המאפשרים לו להוביל את הסטארטאפ שלו להישגים מרשימים ולהוות דמות מפתח בתעשיית ההייטק.

תומר שרבקוב

תומר שרבקוב, בוגר יחידת 8200, שימש כמפקד קורס אנליסטים ביחידה וכיום משמש כסייבר אנליסט בבנק UBS, אחד הבנקים הגדולים בעולם.
תומר שרבקוב, בוגר יחידת 8200, שימש כמפקד קורס אנליסטים ביחידה וכיום משמש כסייבר אנליסט בבנק UBS, אחד הבנקים הגדולים בעולם. שרבקוב מביא עמו ניסיון עשיר בתחום האנליזה והסייבר משירותו הצבאי המתקדם, ומשלב את כישוריו בעבודה בתחום הבנקאות והפיננסים. תרומתו הבולטת ב-UBS משקפת את היכולות הגבוהות והמקצועיות שהוא רכש במהלך השנים, מה שמאפשר לו להתמודד עם אתגרי הסייבר המורכבים בסביבה הפיננסית הגלובלית.

בן רוטלוי

בן רוטלוי, בוגר יחידת אופק בחיל האוויר, שימש בעבר כמפתח תוכנה בכיר בחברת צ'קפוינט, וכיום הוא משמש כמפתח אוטומציות בחברת סטארטאפ.
בן רוטלוי, בוגר יחידת אופק בחיל האוויר, שימש בעבר כמפתח תוכנה בכיר בחברת צ'קפוינט, וכיום הוא משמש כמפתח אוטומציות בחברת סטארטאפ. רוטלוי מביא עמו ניסיון רב בתחום הפיתוח ואבטחת המידע מהשירות הצבאי ומהעבודה בחברת צ'קפוינט, וממשיך ליישם את כישוריו ויכולותיו בטכנולוגיות אוטומציה מתקדמות במסגרת הסטארטאפ. תרומתו והידע המקצועי שלו מהווים נכס יקר ערך לכל צוות בו הוא משתלב.
עוד לא בטוחים לגבי העתיד שלכם?
תשאירו פרטים ליועצי הלימודים שלנו

רוצים להתקבל ליחידת 8200?

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בקרוב!

דילוג לתוכן