תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד - 8200 אקדמי
תנאי קבלה ל-8200 / יחידה 81 / גאמא סייבר / 9900 ועוד - 8200 אקדמי
178 Google ביקורות
thelogman yt
thelogman yt
06/09/2023
הקורס מצוין אני ממליץ עזר לי מאוד להבין את עולם המחשבים עוזר להגיע לצבא מקווה שגם אני יגיע ל8200 או יחידה טכנולוגית אחרת אהבתי מאוד ממליץ
daria solomon
daria solomon
30/08/2023
הקורס מעניין עם המון מידע יעיל .אני הייתי עם המרצה אייל (eyal) ממליצה עליו מאוד. אם יהיה לכם את האפשרות להיות איתו

מגן סייבר

כתבות נוספות
תוכן עניינים
מגן סייבר
צילום: דובר צה"ל

תפקידו של מגן סייבר: המגן הדיגיטלי

בנוף ההולך ומתפתח של לוחמת הסייבר, לצבא ההגנה לישראל יש נשק סודי: מגן הסייבר. תפקיד עילית זה אינו רק עוד תחום אחריות, אלא ייעוד כשלעצמו. אפוטרופוסים דיגיטליים אלו אחראים לשמירה על המערכות המבצעיות של צה"ל, תוך הבטחת תפקוד מושלם וחלק בכל החזיתות. מגן סייבר מהווה קו הגנה ראשון מפני איומי סייבר, ומנטר בקפידה את רשתות צה"ל לאיתור חריגות או מתקפות סייבר פוטנציאליות.

הדרך להפוך למגן סייבר: מיון והדרכה קפדנית

המסע להפיכה למגן סייבר אינו מיועד לבעלי לב חלש. התהליך דורש מקבץ ספציפי של מיומנויות ותכונות, לרבות פרופיל קוגניטיבי גבוה, כישורים ארגוניים חזקים וכישרון לעיבוד מידע. ההכשרה לתפקיד הינה אינטנסיבית ומקיפה, ומכסה מגוון רחב של תחומים כמו חומרת מחשב, פיתוח תוכנה, מערכות הפעלה, תקשורת, הצפנה ואפילו חקר איומי סייבר ותוקפים פוטנציאליים.

מגן סייבר

מעבר לשירות: קרש קפיצה לקריירת הייטק

תפקידו של מגן סייבר לא מסתיים רק בשירות הצבאי. הכישורים והניסיון אשר נצברים בתפקיד זה מבוקשים מאוד בעולם האזרחי, במיוחד בתעשיית ההייטק. לאחר שירותם הצבאי, פתוחים בפני מגיני הסייבר מגוון תפקידים – החל מפיתוח תוכנה ומחקר אבטחה ועד למדע וניתוח נתונים. אלו הופכים את תפקיד מגן הסייבר לא רק לשירות צבאי, אלא למסלול נחשק המקנה ארגז כלים חיוני ואשר מקנה הזדמנויות נוספות לעתיד המשרת.

 

מגן הסייבר – תפקיד בעל חשיבות לאומית

לסיכום, תפקיד מגן הסייבר בצה"ל הינו בעל משמעויות רבות – הוא מחויבות לשמירה על הנוף הדיגיטלי של המדינה. ככל שאנו מתקדמים לעידן הדיגיטלי, תפקידו של מגן הסייבר ימשיך לגדול בחשיבותו, מה שיהפוך אותו לתפקיד יוקרתי באמת בצה"ל.

קורס ההכנה ליחידה 8200 שלנו מכיל מודולים רבים שנועדו להכין אותכם לכל אתגר שעומד בפניהם במהלך הבחינות. הקורס מציע לימוד מעמיק בתחומים כמו חישובים, לוגיקה, פתרון בעיות וכדומה, בנוסף, הקורס מתמקד בפיתוח עבודת צוות, חשיבה אסטרטגית ומיומנויות ניהול זמן – כל המיומנויות הנדרשות להצליח ביחידה 8200.

הגיע הרגע לדאוג לעתיד שלך
רוצים להרגיש איך נראה שיעור שלנו ?

רוצים להתקבל ליחידת 8200?

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בקרוב!

דילוג לתוכן